Akumulatory Warszawa

Znasz sklep z akumulatorami gdzie znają się na rzeczy! Podziel się z nami tą informacją tak aby więcej osób mogło skorzystać z ich usług.

Czy polecasz innym sklep Uruchom.com w Warszawie?

Tak
2
100%
Nie
0
Brak głosów

Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
akustrefa.pl
Site Admin
Site Admin

Akumulatory Warszawa

Post autor: akustrefa.pl » śr sty 10, 2018 10:48 am

Jeśli szukacie dobrego sklepu z akumulatorami w Warszawie, to możemy polecić sklep z sieci Uruchom.com.

W ofercie sklepu: akumulatory samochodowe, motocyklowe, do samochodów azjatyckich, 4x4, off-road, Optima, ciężarowe, do maszyn rolniczych, akumulatory do start stop, trakcyjne, do łodzi, kampera, głębokiego rozładowania, akumulatory żelowe do kas fiskalnych, do zabytkowych samochodów, Akumulatory do UPS, oświetlenia awaryjnego, do zabytkowych samochodów oraz systemów Start&Stop. Ponadto zajmujemy się sprzedażą prostowników, prostowników z rozruchem, prostowników automatycznych ładowarek samochodowych, motocyklowych i uniwersalnych, Bosterów, urządzeń rozruchowych, klem oraz kabli-przewodów rozruchowych.

Akumulatory Warszawa
ul. 17 stycznia 39, 02-148 Warszawa
tel. 22 824 06 06, 503 478 455
Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 9-18 Sobota 10-15
warszawa(at)uruchom.com
"Cztery krótkie słowa, które podsumowują to, co wyniosło ludzi sukcesu ponad poziom tłumu to: "a little bit more" (troszeczkę więcej). Zrobili wszystko, czego od nich oczekiwano i troszeczkę więcej." Lou Vickery

Portal o akumulatorach https://www.akustrefa.pl
Portal o ładowarkach https://www.strefaładowania.pl

bunnywsrh

Akumulatory w Warszawie

Post autor: bunnywsrh » sob lut 03, 2018 8:15 pm

Wybierając akumulator myślę, że przede wszystkim należy wziąć pod uwagę to, jaką on ma pojemność (Ah) i szczególnie ważne są warunki, w jakich użytkowany jest samochód. Przy intensywnej eksploatacji wymagany jest akumulator nieco lepszy, wydajny, o zwiększonej pojemności, natomiast przy trasach krótkich, nie koniecznie "wysilających" samochód parametry mogą być znacznie mniejsze co sądzę, że jest raczej oczywiste. Należy brać również pod uwagę zalecenia producentów takowych akumulatorów, którzy zamieszczają informację o tym, do jakich marek, rodzajów pojazdów i warunków przeznaczony jest ich produkt.

Warto wspomnieć, że pojemność akumulatora dostosowuje się do wymagań części i urządzeń samochodowych, szczególnie (tak mi się przynajmniej wydaje) alternatora odpowiadającego za ładowanie akumulatora. Najlepszymi w takim przypadku będą akumulatory z firmy Amper-Max czy też Specpart ale oczywiście to tylko moja opinia ;)

peedee

Re: Akumulatory Warszawa

Post autor: peedee » wt mar 20, 2018 7:49 pm

Uratowali mi życie gdy bylem na koncercie w WWA
:lol: .
:x
Pozdrawiają chłopaki z czarnej Renault Coupe.Panowie ugościli nas ciepła herbatą .Bardzo miło i szybko obsłużyli .Doradztwo na najwyższym poziomie.Rzetelność to się tutaj potwierdza i zawyża nad całością modułu.Nie mniej jednak warto mieć swojego ulubionego dostawce części.

Tomasz Nowak

Post autor: Tomasz Nowak » pt mar 23, 2018 12:30 pm

Też polecam uruchom.com Warszawa Bemowo na Konarskiego .Profesjonalna obsługa. Miły personel na sprzedaży i w kasie. Duża dostępność.Przystępne ceny. Parking dla klientów. Polecam. Znają się na rzeczy. Maja akumulatory do silników diesla, benzynowych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Akumulatory samochodowe takich znanych firm takich jak Tuborg, Duracell, Varta, Centra, Bosch, Yuasa, Fiamm. Ponadto znajdziesz tam akumulatory np do kamperów czy łodzi co rzadko sie zdarza w zwykłych sklepach. Na stronie internetowej maja dobra wyszukiwarke dzieki czemu dobierzesz odpowiedni akumulator.

hwlazor

Post autor: hwlazor » pn mar 26, 2018 2:30 pm

Miałem okazję wymianę w sklepie uruchom.com dokonać wymiany akumulatora w moim Loganie, po krótkiej wymianie za i przeciw został zainstalowany fajny akumulatorek i problemy z brakiem prądu w samochodzie zakończyły się.
dzięki za szybką i sprawną usługę.

jmalec

Post autor: jmalec » wt mar 27, 2018 9:44 pm

przyznam szczerze że kiedyś sugerowałem się ceną - im więcej zapłacę tym będzie lepszy i dłużej "pociągnie" ale nie zawsze to się sprawdzało, teraz faktycznie sam sprawdzam i sięgam porady fachowca, który wie za co warto zapłacić więcej i co wybrać, przemyślane zakupy w tej branży to podstawa, pozdrawiam :)

Aga PRzyy

Post autor: Aga PRzyy » śr maja 30, 2018 5:26 pm

Hej, czy może mi ktoś pomóc? Na ile czasu wystarcza akumulator w samochodzie, gdy zakupię nowy ze sklepu np uruchom.com, czy takie akumulatory są na gwarancji? i jeszcze jedno bo mi się przypomniało a co ze starym akumulatorem? Syna zrobił prawo jazdy i trzeba będzie się zainteresować takimi sprawami i kupowałabym w Warszawie. Jestem totalnym laikiem :lol:

Awatar użytkownika
akustrefa.pl
Site Admin
Site Admin

Post autor: akustrefa.pl » wt cze 12, 2018 12:14 pm

Wszystko zależy od tego jak traktujemy nasz akumulator, i czy mamy sprawną instalację. Średni akumulator wystarcza na 5 lat. Gwarancja jest na 24 miesiące. Przy zakupie nowego stary akumulator wg ustawy musimy zostawić do utylizacji.
"Cztery krótkie słowa, które podsumowują to, co wyniosło ludzi sukcesu ponad poziom tłumu to: "a little bit more" (troszeczkę więcej). Zrobili wszystko, czego od nich oczekiwano i troszeczkę więcej." Lou Vickery

Portal o akumulatorach https://www.akustrefa.pl
Portal o ładowarkach https://www.strefaładowania.pl

Danit

Post autor: Danit » wt lip 31, 2018 7:27 am

Mogę takze zdecydowanie polecić uruchom.com Warszawa Bemowo na Konarskiego. Profesjonalna obsługa, do tego miły personel, który zawsze doradzi i pomoze z wyborem. Plusem jest na pewno duza dostępność produktow, przy w miare przystępnych cenach. Dodatkowym udogodnieniem jest parking dla klientów.Bedac tam widac, ze pracownicy znają się na rzeczy. Maja akumulatory do silników diesla, benzynowych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Akumulatory samochodowe takich znanych firm takich jak Tuborg, Duracell, Varta, Centra, Bosch, Yuasa, Fiamm. Ponadto dostępne tam akumulatory np do kamperów czy łodzi co rzadko sie zdarza w zwykłych sklepach.
Zdecydowanie polecam.

ODPOWIEDZ