BANNER STARTING BULL 12V 55AH 450A

Chcesz się podzielić opinią na temat konkretnej marki akumulatorów? Tutaj możesz to zrobić!
Mariuszcz

BANNER STARTING BULL 12V 55AH 450A

Post autor: Mariuszcz » czw cze 28, 2018 10:43 am

Odradzam wszystkim zakupu tego akumulatora BANNER STARTING BULL

Zakupiłem taki sprzęt 1.5 roku temu jeszcze jest na gwarancji ale niestety muszę kupić następny. Gdy reklamowałam u sprzedawcy to nie chcieli go przyjąć. twierdzili że akumulator dobry sprzedawca sam dobierał moc akumulatora do mego samochodu. Klient jest dobry, gdy kupuje, natomiast, gdy do reklamacji to pozostawiony sam sobie.

Gwarancja jest jeszcze ważna , ale co z tego? Wypada iść i kupić następny akumulator, dla firm tak najlepiej......

Akumulator był zamontowany w e46 318i Gwarant mimo że jak pisałem wyżej sprzedawca sam dobierał moc akumulatora do mego samochodu poinformował mnie ze za duży silnik do tego aku a akumulator sprawdzony wykresy super tylko nie doładowany .

Ładowanie w samochodzie od 13,94V do 14.1 V . W lato ok było po zakupie i w następne ale jak temp spada do -15 koniec .Może w innym samochodzie by resztką zakręcił ale e46 ma system ochrony akumulatora i uznaje że kręcenie go wykończy i kable..Nigdy więcej tej firmy.

ODPOWIEDZ