Wydrukuj tę stronę

Uruchom.com nowy oddział w Gdyni - Bogaty asortyment akumulatorów
Wyróżniony

06 wrzesień 2021
Autor 
Akumulatory Gdynia

Mieszkasz na Pomorzu, pasjonujesz się motoryzacją i poszukujesz do swojego samochodu najwyższej jakości akumulatora? Pomożemy! Nasz sklep z akumulatorami w Gdyni należy do sieci Uruchom.com i posiadamy w sprzedaży tylko certyfikowane i doskonałe jakościowo urządzenia, które nie zawodzą podczas eksploatacji.To u nas nabędziesz akumulatory takich marek jak: Exide, Bpower, Moretii, Bosch, Centra, CTEK, Fiamm, Jenox, Kukla, Lemania, Optima, Trojan, Yuasa, Volt, Vtech, Varta, Unibat, Uruchom, Zap i dużo więcej. Stale powiększamy naszą ofertę o nowe produkty, aby sprostać oczekiwaniom każdego naszego klienta. A współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami takimi jak: serwisy samochodowe, motocyklowe, instytucje rządowe i zakłady wojskowe.

Oferta naszego sklepu w Gdyni – akumulatory nie tylko do samochodu

Korzystając z oferty naszego sklepu z akumulatorami w Gdyni, możesz nabyć urządzenia do: samochodów osobowych i ciężarowych, skuterów i motocykli, wozów strażackich, akumulatory wspomagające do Start Strop, 4x4, do maszyn budowlanych, pojazdów komunalnych, AGM i EFB, akumulatory Li-Ion, Lithium, LiFePO4. Ponadto w naszym katalogu jest szeroki wybór akumulatorów do: aut azjatyckich, alarmów, zasilania awaryjnego, do kas fiskalnych, rowerów elektrycznych, do echosondy, do kosiarek i traktorka ogrodowego, do kamperów i łodzi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na dodatkowe urządzenia takie jak: prostowniki samochodowe, warsztatowe i z odsiarczaniem, elektroniczne-automatyczne, ładowarki automatyczne, motocyklowe, mikroprocesorowe, samochodowe, do łodzi, z Bluetooth, ładowarki 6V, 12 v i 24 V. A także Jump Startery i boostery. Ponadto możesz w naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni zaopatrzyć się w klemy, zaciski, przewody rozruchowe, przetwornice 24V/48V, urządzenia pomiarowe, zestawy awaryjnego zasilania pieca CO, testery akumulatorów, zabezpieczenie akumulatora i wyłączniki masy – heble.

Gdzie można przeczytać o wszystkich tych urządzeniach i dokonać zakupu online? Tutaj: https://gdynia-akumulatory.pl/.

Doradztwo techniczne, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny w sklepie z akumulatorami w Gdyni

Chcesz odwiedzić nas osobiście? Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu z akumulatorami w Gdyni, poniżej przedstawiamy nasze dane, które od teraz będą pomocne, gdy będziesz poszukiwał w/w akumulatorów oraz innych urządzeń do obsługi pojazdów.

Sklep z akumulatorami w Gdyni:

  • +48 690 688 234
  • Działdowska 2
  • 81-208 Gdynia
  • Godziny otwarcia
  • Pon. - Pt. 9:00-17:00
  • Sobota 10:00-15:00
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mamy do zaoferowania przydatne i darmowe usługi, które pozwolą sprawdzić stan Twojego akumulatora oraz układu zasilania samochodu. Możesz skorzystać z testu prądu rozruchowego, napięcia, sprawności układu ładowania i rozrusznika oraz testu obciążeniowego akumulatora. Nasi specjaliści w Gdyni, wiedzą o sprzedawanym asortymencie wszystko, dlatego dobrze doradzą w zakupie baterii czy też urządzenia do jej naładowania. Nie chcesz montować samodzielnie akumulatora w swoim aucie? Nie ma sprawy, pracownik naszego sklepu nie tylko zamontuje baterię, ale również oczyści klemy i zaciski. Jeżeli zostawiłeś niedomkniętą klapę bagażnika i doszło do rozładowania akumulatora, możemy go naładować przy użyciu specjalnego sprzętu, który znajduje się w naszym serwisie. Działamy elastycznie i obserwujemy zmiany zachodzące w branży akumulatorowej, aby jak najdokładniej dopasować ofertę do obecnych potrzeb właścicieli samochodów oraz innych pojazdów.