prostowniki

Akumulatory Białystok

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
Dodane 2019-01-31 21:55:59

Opis

Akumulatory Białystok

Świat akumulatorów, prostowników, przetwornic, ładowarek i boosterów - to właśnie od tych urządzeń zależy prawidłowe funkcjonowanie wielu pojazdów i ratunek w kryzysowych sytuacjach. Jesteśmy firmą, która zaopatruje kierowców i użytkowników maszyn, kosiarek, kamperów w najlepsze akumulatory Białystok. Na przestrzeni wielu lat zdołaliśmy nawiązać współpracę z najlepszymi producentami Europy i świata, sprzedajemy produkty takich firm, jak: Yuasa, Exide, Varta, Optima, Bosch, Deca, Ferve, Ideal, Stef-pol i inne. Stawiamy na liderów, ponieważ najważniejsza jest dla nas satysfakcja klientów i zaufanie do naszych produktów.

Gdzie kupić akumulator Białystok?

Naszym klientom możemy zaproponować bezpłatny montaż zakupionego akumulatora oraz sprawdzenie stanu instalacji w samochodzie. Dbamy o rozwiązania najbardziej ekologiczne i ekonomiczne dla klienta. Rozwiązujemy problemy z instalacją i doradzamy jak dbać o akumulatory Białystok. Niektóre z naszych ładowarek posiadają funkcje odsiarczania starszych akumulatorów, co znacząco przedłuża ich żywotność. Automatyczne ładowarki posiadają też możliwość zatrzymywania fazy ładowania, gdy akumulatory Białystok będą już wystarczająco naładowane i podtrzymywać ten wysoki poziom przez dłuższy czas.

Gdzie kupić akumulator Białystok? właśnie w naszym sklepie - mamy największy wybór, a nasze akumulatory Białystok nie są długo składowane, a przyjeżdżają wprost od producenta. Odwiedź nasz sklep, a będziesz już wiedzieć, gdzie kupić akumulator Białystok, aby być w pełni zadowolonym z wyboru.

 

 

Akumulatory Białystok

Lokalizacja

Białystok, Podlaskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32
Wyświetlony: 4665
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743