prostowniki

Akumulatory Kalisz

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
Dodane 2018-03-22 23:09:13

Opis

Akumulatory Kalisz

Zamieszkujesz lub jesteś obecnie w okolicach Kalisza i nie wiesz gdzie kupić akumulator Kalisz? Jest tylko jedna droga, by załatwić tę kwestię szybko i skutecznie, prowadzi ona do sklepu – Akumulatory Kalisz.

Prowadzimy od lat działalność w branży motoryzacyjnej, skupiając się przede wszystkim na akumulatorach i prostownikach, co można zobaczyć w ofercie naszego sklepu internetowego sklep.prostowniki-akumulatory.pl. Staramy się dzielić naszym doświadczeniem. Oferujemy także naszym klientom darmowe usługi związane ze sprawdzeniem instalacji w samochodzie, zdiagnozowaniem problemów z akumulatorem czy wreszcie zdemontujemy Twój stary akumulator i zamontujemy ten, który zakupią Państwo u nas. – Akumulatory Kalisz to także sprzedaż nowoczesnych ładowarek, testerów i sygnalizatorów do akumulatorów.

Jako firma specjalizująca się dostarczaniu na rynek najnowocześniejszych akumulatorów i prostowników, prowadzimy sprzedaż dzięki współpracy z takimi markami, jak: Exide, Tuborg, Trojan, Duracell, Varta, Noco Genius, Centra, Yuasa, Optima Batteries, Victron Energy, Reco, Bosch, Banner Batterien, Deca, Ferve, Fiam, Ideal Professional, Kukla, Keepower, Moll Batterien, Mean Well, Stef-pol, Toyama, Unibat, Volt Polska. Jesteśmy przy tym największym sprzedawcą akumulatorów przez internet na skalę całego kraju. Nasz sklep sklep.prostowniki-akumulatory.pl obrazuje przekrój naszej bogatej oferty.

Staramy się odróżniać od reszty sklepów motoryzacyjnych, oferując klientowi coś więcej niż sprzedaż. Dlatego połączyliśmy naszą działalność handlową z usługami i pomocą świadczoną naszym klientom. Zaś strony internetowe naszego dystrybutora pełne są praktycznych porad i wskazówek w związku z kwestiami prądu w samochodach i maszynach.

Akumulatory Kalisz to element całego systemu sprzedaży i porad ekspertów. Nasi klienci zawsze wracają do nas zadowoleni z produktów i poziomu usług. Zapraszamy!

Lokalizacja

Kalisz, Wielkopolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 7
Wyświetlony: 8203
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743