prostowniki

Akumulatory Katowice - Pogotowie akumulatorowe

Kontakt tel.: +48 669 518 400
ul. Jankego 242
40-684 Katowice
Godziny otwarcia Akumulatory Katowice - czynne 7 dni w tygodniu od 6.30 do 23.30.
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi Montaż, Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps g.page/Akumulatory_Katowice_7_dni_w_tyg?share
Kup online ---
www ---
Dodane 2019-01-31 22:04:56

Opis

Pogotowie akumulatorowe Katowice

AkuSerwis - czynne 7 dni w tygodniu od 6.30 do 23.30.

Sprzedajemy akumulatory samochodowe wraz z dowozem oraz darmowym montażem, wymianą w Twoim aucie, a to wszystko w najlepszej cenie na Śląsku. Przed przyjazdem do nas prosimy o kontakt telefoniczny. Często realizujemy wyjazdy do klientów i nie zawsze jest w firmie ktoś, kto mógłby pomóc.

Akumulatory Katowice - szybki dojazd do klienta!

Zakup akumulatora generuje często jakość oraz dynamikę jazdy. Kierowcy odwiedzający nasz sklep, w którym oferowana jest sprzedaż akumulatorów, zauważają, że zakup akumulatora stanowi poniekąd inwestycję, która warunkuje jakość jazdy. Oczywiście się z tym zgadzamy. Wyjeżdżając do pracy rano, wiele osób ze słabym akumulatorem zastanawia się, czy samochód odpali. Zastosowanie dynamicznej baterii pozwala na spędzenie spokojnego wieczoru i pełen spokój o poranny rozruch samochodu. Oczywiście posiadacze garaży nie mają tego problemu, jednak miasto, takie jak Katowice przepełnione jest blokami mieszkalnymi, pod którymi pozostawiane są samochody na noc przez właścicieli. Problemy z odpaleniem samochodu mogą spowodować późniejsze problemy w pracy. Jazda na słabym akumulatorze obciążą ponadto podzespoły auta, dlatego zakup solidnej baterii stanowi poważną inwestycję w jakość i bezpieczeństwo jazdy. 

Sprzedaż akumulatorów w Katowicach  — Tylko AkuSerwis!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór akumulatora nie zawsze jest prosty. Samochody różnią się od siebie pod względem technicznym, a ogromna ilość dostępnych na rynku wariantów wprawia kierowców w dezorientację. Oferujemy najwyższej klasy oraz tanie akumulatory. Katowice to miasto, w którym znaleźć mogą Państwo nasz punkt z fachową obsługą. Proponujemy także sprzedaż akumulatorów online, gdyż dysponujemy sklepem internetowym, w którym asortyment mogą przeglądać Państwo z pozycji kanapy. Nasz sklep z akumulatorami doceniony został przez wielu klientów, którzy docenili fachową obsługę, ogromny wybór baterii oraz możliwość zakupu akumulatora nie tylko do samochodu, ale także do:

  • Pojazdów zabytkowych,
  • łodzi,
  • pontonów,
  • kas fiskalnych,
  • skuterów,
  • zabawek,
  • i wielu innych.

Tanie akumulatory  — Czy to możliwe?

Nie każdy może pozwolić sobie na wydatek rzędu kilkuset złotych. Doskonale to rozumiemy. W naszej ofercie oprócz akumulatorów znanych i renomowanych firm dostępne są także tanie akumulatory. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć pewną zależność: kupując tani akumulator z pewnością w ciągu 3-4 lat będziemy musieli zakupić kolejną baterię, zwłaszcza w przypadku, kiedy samochód nie jest garażowany, a właściciel nie zastanawia się nad stanem technicznym i doładowaniem akumulatora. Zakup nieco droższego wariantu może stać się inwestycją na wiele długich lat. Słaby akumulator może obciążyć pracę całego samochodu. Zastosowanie nieco bardziej dynamicznej baterii pozwoli na zyskanie dynamicznej i przyjemnej jazdy bez względu na temperaturę na zewnątrz i niesprzyjające warunki. Ostateczny wybór należy jednak do klienta. 

Serwis akumulatorów w Katowicach

W wielu przypadkach akumulator można poddać procesom regeneracji. Uzależnione jest to od rodzaju akumulatora oraz lat i jakości użytkowania. Aby sprawdzić, czy lepszą inwestycją okaże się zakup akumulatora, czy też oddanie go do serwisu zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu, w którym zarówno sprzedajemy, jak i regenerujemy akumulatory. Katowice to jedno z miast, w którym można nas spotkać, jednak świadczymy usługi w wielu innych dużych miastach. Staramy się doradzić naszym klientom najlepsze rozwiązanie. Oferujemy sprzedaż i serwis akumulatorów marki Exide, Bosch, Varta, FIamm, Centra, Moll, Zap, Jenox i wielu innych. Można więc śmiało stwierdzić, że nasza oferta dostosowana jest to możliwości finansowych i oczekiwań wszystkich klientów. Nasz zespół doradzi rodzaj akumulatora, gdyż samochody garażowane mają często nieco mniejsze wymagania, niż pojazdy, które przez cały czas umieszczone są na zewnątrz. 

Czy zakup akumulatora musi być trudny?

Zakup akumulatora dla wielu osób wydaje się trudnym przedsięwzięciem. Zakup akumulatora nie musi być jednak trudny. W naszym sklepie dokonają Państwo zakupu baterii do pojazdów, łodzi, kas fiskalnych, zabawek oraz tak naprawdę wszystkich pojazdów, czy urządzeń, które zasilane są dzięki akumulatorom. To gwarancja najwyższej jakości w najniższej cenie. Zachęcamy do odwiedzić naszego sklepu stacjonarnego i sklepu online.

Lokalizacja

Katowice, Śląskie
Jankego 242

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 33
Wyświetlony: 7673
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743