prostowniki

Akumulatory Łowicz | AKBA

Kontakt Bolimowska 25C
99-400 Łowicz
tel. 721 551 546
lowicz@akba.pl
Godziny otwarcia Poniedziałek - piątek 08:00–16:00 | Sobota 08:00 - 12:00
Asortyment Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook
Sprawdź opinie na Google Maps goo.gl/maps/ACzyVBK8TKA56taU8
Kup online sklep.akba.pl
www akba.pl
Dodane 2020-01-18 10:29:14

Opis

Sklep z akumulatorami Łowicz

 

Akumulatory Łowicz - łódzkie

AKBA to firma specjalizująca się w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy dystrybutorem, sprzedawcą, a także producentem akumulatorów, które mogą zasilać różne typy pojazdów czy urządzeń. Jednocześnie zaliczamy się do grona największych dystrybutorów akumulatorów w Polsce. Wsparci 30-letnią tradycją firmy, staje się rozwijamy, ulepszając naszą ofertę. Prowadzimy dystrybucję na szeroką skalę. Obejmuje ona Polskę, a także kraje Unii Europejskiej – Niemcy, Holandię, Anglię i Czechy. Co więcej, sprzedawane przez nas akumulatory w ramach projektu „Energia dla Afryki” trafiły do Etiopii.

Siedziba AKBY znajduje się w Jaktorowie, zaś jeden z naszych punktów sprzedaży i serwisu jest w Łowiczu przy ulicy Długiej 4. Obecnie posiadamy już 11 oddziałów na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami osobiście lub telefonicznie – 721 551 546. Nasz sklep w Łowiczu jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, zaś w soboty 8:00-12:00.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Nasz oddział AKBA w Łowiczu zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną akumulatorów oraz prostowników. Obsługujemy zarówno prywatnych klientów jak i duże firmy, hurtownie, warsztaty czy serwisy. Dysponujemy bardzo bogatym asortymentem. W naszym sklepie znajdziecie akumulatory rozruchowe następujących marek:

 • Volt,
 • Banner,
 • Yuasa,
 • AMEGA,
 • Varta,
 • Moll,
 • Centra,
 • Exide,
 • ZAP,
 • BPower,
 • Optima.

W ofercie AKBA posiadamy także akumulatory motocyklowe producentów Banner, Yuasa i BPower. Ponadto sprzedajemy akumulatory AGM sześciu znanych marek, tj.: Panasonic, MW Power, SSB, NERBO, GLP oraz YUASA. Kolejna kategoria akumulatorów to tzw. akumulatory żelowe. W ramach tego dostaniecie w naszym sklepie produkty DYNO, MK Battery, SSB i MW Power.

Wybór akumulatora w naszym sklepie AKBA w Łowiczu jest więc bardzo duży. Poza tym sprzedajemy inne produkty z tej branży, m.in. wysokiej jakości baterie trakcyjne, prostowniki (producentów Stef-Pol i CTEK) oraz dodatkowe sprzęty takie jak: boostery, zabezpieczenia, urządzenia pomiarowe czy przewody rozruchowe. Dzięki temu możecie Państwo nabyć wiele elementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Waszych pojazdów.

Jesteśmy EKO

Akumulatory Łowicz to coś więcej niż sprzęt. Odpowiadamy na problemy, z jakimi mierzy się dziś nasza planeta. Dlatego wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska i w jakim stopniu wpływa ona na Ziemię. Zdajemy sobie również sprawę, że branża motoryzacyjna powinna w szczególny sposób zwracać uwagę na to, jak wpływa na naturę. AKBA postanowiła działać eko. Ochrona środowiska to obszar, który bardzo cenimy w naszej firmie. Troszczymy się o środowisko naturalne i respektujemy obowiązujące przepisy, które obejmują prowadzenie naszej działalności. Dodatkowo oferujemy naszym klientom zbiórkę zużytych akumulatorów. Posiadamy specjalne pojemniki na zużyte akumulatory, które własnymi środkami transportu odbieramy od klientów. Oferujemy im ponadto konkurencyjną cenę na złom akumulatorowy.   

Lokalizacja

Łowicz, Łódzkie
Bolimowska 25C

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 110
Wyświetlony: 4381
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743