prostowniki

Akumulatory Nowy Sącz

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
Dodane 2019-02-08 12:57:28

Opis

Akumulatory Nowy Sącz

Akumulatory kwasowo-ołowiowe, żelowe, EFB i AGM... Akumulatory z dolewanym elektrolitem oraz zupełnie bezobsługowe... Akumulatory rozruchowe i głębokiego rozładowania... Gdzie kupić akumulator Nowy Sącz? Odwiedź nasz sklep, a znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz.

Zaopatrujemy w akumulatory Nowy Sącz właścicieli samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, meleksów i innych pojazdów elektrycznych, jak wózki golfowe i inwalidzkie, kosiarek oraz zabawek zasilanych bateriami. Mamy akumulatory dostosowane do rozruchu w skrajnych temperaturach, akumulatory pracujące pod różnymi kątami nachylenia, akumulatory z możliwością zwiększenia ilości jednostkowych rozruchów, odporne na wstrząsy i zabezpieczone przed wyciekami elektrolitu.

Gdzie kupić akumulator Nowy Sącz?

Jeżeli zależy Ci na zakupie akumulatora sprawdzonej firmy, działającej na rynku od lat i zyskującej dobre wyniki w testach akumulatorów w różnych warunkach - wybierz spośród oferowanych przez nas produktów takich producentów, jak: Optima, Trojan, Tuborg, Volt Polska, Bosch, Varta, Exide, ZAP, Yuasa, Toyama.

Sprzedawane przez nas akumulatory Nowy Sącz przechowywane są w warunkach optymalnych dla baterii, przez co  czas ich żywotności liczy się praktycznie od momentu zakupu i użytkowania. Dlatego też właściwą odpowiedzią na pytanie: gdzie kupić akumulator Nowy Sącz -  jest właśnie nasz sklep. Można tu dodatkowo nabyć prostowniki i nowoczesne ładowarki do akumulatorów, z funkcjami pomiaru stanu naładowania i zabezpieczeniem przed przeładowaniem.

 

 

 

Akumulatory Nowy Sącz

Lokalizacja

Nowy Sącz, Małopolskie
Współrzędne geograficzne: (49.6174535, 20.7153325)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 60
Wyświetlony: 4875
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743