prostowniki

Akumulatory Piotrków Tryb.

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
www ---
Dodane 2018-03-22 23:20:21

Opis

Akumulatory  Piotrków Trybunalski

Akumulatory Piotrków Trybunalski, to kolejna lokalizacja, w której nabędą Państwo akumulatory takich producentów, jak: Banner, Blackhorse, Bosch, CentraCtek, Deka, Energizer, Exide, Inelco, JMT, Landport, Moll, Moto Start, Optima, PowerBat, Poweroad, Sonnenschein, Stefpol, Sunnyway, Topla, Trojan, Unibat, Varta, Westa, Yuasa, Zap, Haze, Europower, Pbq, Energeco , Bpower , Sznajder, SSB, CTEK, Keepower, Optimate, DecaTelwin. Zlokalizowany przy ulicy Sulejowskiej 118 obiekt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9 17.00, zaś w soboty od 9.00 do 14.00. 

W sklepie prowadzimy detaliczną oraz hurtową sprzedaż akumulatorów wszelkiego typu, między innymi do samochodów, motocykli, pojazdów 4x4 offroad, łodzi, kamperów, maszyn rolniczych i maszyn czyszczących, kosiarek, alarmów i podnośników. Skupiliśmy się w naszej sprzedaży na akumulatorach i komponentach do ich obsługi, dzięki czemu jesteśmy w naszej branży niekwestionowanymi specjalistami. 

Akumulatory Piotrków Trybunalski to nie tylko sklep, ale firma skierowana ku klientowi, oferująca w standardzie takie usługi jak montaż zakupionego akumulatora. Oprócz tego dokonujemy bezpłatnej diagnozy stanu Państwa akumulatora w pojeździe oraz sprawdzimy instalację samochodową, mogącą mieć wpływ na wydolność zainstalowanego akumulatora. 

Gdzie kupić akumulatory Piotrków Trybunalski?

Jeżeli nadal nie wiesz gdzie kupić akumulator Piotrków Trybunalski, lub jesteś z innej części kraju, zapraszamy do zapoznania się z lokalizacją pozostałych naszych sklepów w największych miastach Polski oraz z ofertą naszego sklepu internetowego prostownikiakumulatory.pl. Wychodząc na przeciw naszym klientom przygotowaliśmy szereg porad eksperckich o użytkowaniu akumulatorów i o nowinkach na temat urządzeń rozruchowych i ładowarek, z którymi również można zapoznać się na naszych stronach. 

Poza akumulatorami, sprzedajemy również prostowniki i urządzenia rozruchowe do użycia w przypadku awarii akumulatora w trasie. Uzupełnienie sprzedaży stanowią kosmetyki samochodowe marki K2. 

 

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14
Wyświetlony: 7104
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743