prostowniki

Akumulatory Poznań Dębiec

Kontakt tel.: 728 280 270
Godziny otwarcia Godziny pracy
Pon.-Pt. 8:00 - 20:00
Sob.-Niedz. 9:00 - 16:00
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps g.page/Akustrefa
Kup online sklep.akustrefa.pl
www ---
Dodane 2019-10-30 11:42:33

Opis

Centrum Akumulatorów Dębiec to najlepsze miejsce na wyposażenie się w różnorodne akumulatory Poznań Dębiec. Sklep posiada spore doświadczenie branżowe oraz niezwykle bogatą ofertę akumulatorów. Firma charakteryzuje się dostarczaniem na rynek najwyższej klasy urządzeń rozruchowych, zapewniając jednocześnie darmowy montaż, sprawdzenie instalacji oraz poboru prądu. Dzięki temu zainteresowani mają stuprocentową pewność tego, że z ich sprzętem wszystko jest w porządku i można z niego w pełni bezpiecznie korzystać. Punkt zapewnia darmową diagnostykę, tak aby akumulatory Dębiec nie posiadały w sobie żadnych wad i zadowoliły każdego właściciela.

Akumulatory Poznań Dębiec - Profesjonalna obsługa na pierwszym miejscu

Centrum Akumulatorów zapewnia klientom profesjonalną obsługę. Zadowolenie ze strony klientów stawiane jest każdorazowo na pierwszym miejscu. Firma prowadzi również działalność w zakresie fachowego doradztwa technicznego, tak aby każdy mógł dobrać dla siebie idealne akumulatory Poznań Dębiec. To bardzo ważne udogodnienie, ponieważ spora grupa osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest w tym przypadku rzeczowa analiza. Nieprawidłowo dobrane akumulatory Dębiec mogą doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji, a ponadto nietrudno wtedy o zwarcia i przeciążenia. 

Firma ukierunkowana jest zarówno na sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Oferta skierowana jest do klientów prywatnych, ale też większych przedsiębiorstw. Nie ma pod tym kątem absolutnie żadnych ograniczeń. Akumulatory Poznań Dębiec można zakupić w idealnym stanie technicznym, w bardzo dobrej cenie. Sklep opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, tak ab współpraca układała się znakomicie i trwała latami. Wykwalifikowany personel zapewnia zainteresowanym nie tylko profesjonalne doradztwo i realizację usług technicznych, ale też rzetelną pomoc przy wyborze konkretnego modelu akumulatora.

Urządzenia z najwyższej półki - Centrum Akumulatorów Dębiec

Centrum Akumulatorów zajmuje się dystrybucją urządzeń z najwyższej półki, zapewniając dostęp do akumulatorów najlepszych producentów na rynku. Zainteresowani mogą przeznaczyć pieniądze na akumulatory Dębiec, takich producentów jak: Bosch, Poweroad, Optima, Europower, czy też Centra. Pasują one do wielu różnych pojazdów, zależnie od wymagań konkretnych klientów. Nie ma mowy o tym, aby klientom dostarczono wadliwy sprzęt, w którym odnotuje się jakiekolwiek usterki techniczne. Sklep Centrum Akumulatorów nawiązuje stałą współpracę z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, dostarczając im niezawodny sprzęt. 

Okazyjne ceny proponowanych produktów to tylko jedna z zalet firmowej oferty. Akumulatory Poznań Dębiec mogą być wykorzystywane przez wiele lat, wystarczy poddawać je regularnej konserwacji. Sklep zapewnia również dostęp do przeróżnych akcesoriów, dzięki którym cały osprzęt działa bez zarzutów. Akumulatory Dębiec mogą być zamontowane w samochodzie bezpośrednio po ich zakupie, zajmą się tym wykwalifikowani fachowcy, którzy na swoim koncie mają wiele takich usług. Tym samym nie ma miejsca na żadne błędy. 

 

Więcej informacji o Poznaniu na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pozna%C5%84

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
ul. Łozowa 90/94

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 101
Wyświetlony: 2759
Wygasa: 2025-11-06 11:40:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743