prostowniki

Akumulatory Przeźmierowo

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
Dodane 2018-03-22 23:21:37

Opis

Akumulatory Przeźmierowo

Akumulatory Przeźmierowo, to kolejny sklep, który zaprasza w swoje progi klientów zamieszkujących okolice Poznania. Zlokalizowany tuż przy drodze nr 92, blisko przecięcia z S11, zaprasza wszystkich codziennie od godziny 9.00 do 17.00 w tygodniu, i od godziny 9.00 do 14.00 w soboty. 

Na półkach naszego sklepu znajdą Państwo akumulatory do samochodów osobowych i ciężarowych, a także wszelkich innych pojazdów, jak skutery, łodzie, wózki inwalidzkie, kasy fiskalne, kampery. Nasze inteligentne, nowoczesne akumulatory mogę także pełnić funkcje podtrzymujące sprawność akumulatora poza sezonem, na przykład w przypadku motocykli, kosiarek, łodzi. Dzięki płynnej sprzedaży nasze baterie są świeże, wydane prosto od producenta, zaś niektóre z nowoczesnych baterii, na przykład akumulatory w technologii AGM, zawierają oddzielnie elektrolit, który montuje się w baterii dopiero po zakupie, bezpośrednio przed użytkowaniem akumulatora. 

Nasza firma handlowo usługowa Akumulatory Przeźmierowo oferuje również usługę montażu zakupionego akumulatora w pojeździe. Poza tym mogą u nas Państwo dokonać bezpłatnego sprawdzenia instalacji w samochodzie, poboru prądu i sprawności rozrusznika.

to sieć sklepów dystrybutora akumulatorów . Na stronach firmy mogą Państwo zapoznać się z parametrami poszczególnych urządzeń, odkryć właściwości najnowocześniejszych urządzeń rozruchowych i ładowarek do akumulatorów.  Nasi eksperci służą wskazówkami i radami na temat poprawnej eksploatacji akumulatorów i najnowszych rozwiązań w dziedzinie motoryzacji. 

Poza stacjonarną sprzedażą, prowadzimy także internetową dystrybucję naszych produktów poprzez stronę prostownikiakumulatory.pl. Nasi przedstawiciele biorą udział w przeróżnych targach i wydarzeniach motoryzacyjnych. 

W ciągłej sprzedaży mamy akumulatory, prostowniki i boostery takich marek, jak: Noco Genius, Energizer, Trojan, Tuborg, Centra, Bosch, Exide, YuasaVictron Energy i wiele innych.

Zapraszamy na zakupy! Zapraszamy do sprawdzenia swoich instalacji!  

 

 

Lokalizacja

Przeźmierowo, Wielkopolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 15
Wyświetlony: 6889
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743