prostowniki

Akumulatory Słupsk

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
Dodane 2019-02-08 13:01:38

Opis

Akumulatory Słupsk

Gdzie kupić akumulator Słupsk? Zależy Ci na sprawdzonej, solidnej firmie, która zna się na akumulatorach i przechowuje je w odpowiedni sposób? Odwiedź nasz sklep - zaopatrzymy Cię w każdy rodzaj akumulatora!

Akumulatory Słupsk do samochodów na silniku diesla i benzynowym, obsługowe, jak i zupełnie bezobsługowe, także do systemów Start&stop. Znajdą tu Państwo akumulatory Deca, Pioneer, Banner, Topla, Varta, Viking. Mamy wzmocnione, mocne i bardzo odporne akumulatory z serii Ultimate. Potężny prąd rozruchowy i duża pojemność pozwalają na uruchomienie samochodu z dużym silnikiem w każdym warunkach klimatycznych. 

Akumulatory Słupsk motocyklowe, do quadów i skuterów wodnych i śnieżnych. Są to przeważnie zamknięte i bezobsługowe, a przy tym bardzo szczelne akumulatory żelowe, AGM czy SLA. Liderami w ich produkcji są: Yuasa, MotoStart, Tuborg, Unibat, czy Duracell. Umożliwiają pracę pod różnymi kątami przechylenia.

Akumulatory Słupsk głębokiego rozładowania do kamperów i łodzi. Dostarczają energii tam, gdzie nie ma sieci elektrycznej. 6 V i 12 V akumulatory dające nawet 300 Ah. W asortymencie tym znajdą Państwo akumulatory Toyama, Trojan, Outdo, Volt Polska, Optima, ZAP, Haze.

Gdzie kupić akumulator Słupsk?

Nasze akumulatory znajdą zastosowanie we wszelkiego rodzaju maszynach budowlanych i sprzątających, pojazdach elektrycznych, kosiarkach oraz zabawkach.

Gdzie kupić akumulator Słupsk? U nas największy wybór markowych akumulatorów, produkowanych w każdej możliwej technologii wytwarzania baterii. Zapraszamy do sklepu!

 

 

Akumulatory Słupsk

Lokalizacja

Słupsk, Pomorskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 62
Wyświetlony: 3215
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743