prostowniki

Akumulatory Szczecin

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps goo.gl/maps/eHLEvMd1v8eeMeHX8
Kup online ---
www ---
Dodane 2018-03-22 23:22:58

Opis

Akumulatory Szczecin

Szczecin to nasza propozycja dla mieszkańców Pomorza Zachodniego w kwestii dotyczącej wszelkiego typu akumulatorów do pojazdów i urządzeń. Od lat zajmujemy się dystrybucją najnowocześniejszych rozwiązań tej dziedziny, takich producentów jak: Yuasa, Tuborg, Exide, Duracell, Trojan, Optima Batteries, Noco Genius i innych czołowych, światowych producentów. Dysponujemy akumulatorami obsługowymi, jak i bezobsługowymi, żelowymi, kwasowoołowiowymi, AGM, EFB, litowojonowymi jednym słowem, czego byś nie potrzebowała do swojej łodzi, samochodu, motocykla, wózka widłowego, kampera czy podnośnika koszowego my to na pewno mamy. 

Gdzie kupić akumulatory Szczecin?

Akumulatory Szczecin, to nie tylko sklep z akumulatorami, ale fachowa i profesjonalna obsługa, pomoc ekspertów, a nawet darmowe usługi związane z wymianą akumulatora na nowy. Poza montażem zakupionego u nas akumulatora, zajmujemy się pomiarami stanu Twojego akumulatora i diagnozą jego stanu. W przypadku niekontrolowanego rozładowywania się akumulatora, sprawdzamy obciążenie podczas postoju, czyli napięcie postojowe. Być może autoalarm Twojego samochodu lub sterowniki zbędnych urządzeń powodują zbyt duże obciążenie, a w efekcie zmniejszą żywotność Twojego akumulatora. 

Poza akumulatorami, sprzedajemy również prostowniki i urządzenia rozruchowe. Zapraszamy do nas szczególnie, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości produktów i bezpieczeństwie użytkowania. Nowoczesne ładowarki do akumulatorów są zabezpieczone przed przepięciami i nie uszkodzą Twojego akumulatora, nawet jeśli pozostawisz go zbyt długo w napięciu. Dobra ładowarka potrafi nawet odsiarczyć stary akumulator i wydłużyć czas jego użytkowania.

Szczecin to dystrybutor naszych produktów i zarazem miejsce w  internecie pełne porad ekspertów i wskazówek dotyczących funkcjonalnego i ekonomicznego używania akumulatorów. Każdy nasz produkt jest tam szczegółowo opisany, więc bez problemu i bez pośpiechu zorientujesz się w naszej ofercie, zanim zawitasz w progach naszego sklepu. 

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 16
Wyświetlony: 8129
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743