prostowniki

Akumulatory Toruń

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulator rolniczy, Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
Dodane 2018-03-22 23:27:55

Opis

Akumulatory Toruń

Mieszkasz w Toruniu lub okolicach i nie wiesz gdzie kupić akumulator Toruń? Sprawa jest prosta i oczywista!

Akumulatory Toruń, rozwijając sieć swoich sklepów stacjonarnych, prowadzą sprzedaż hurtową i detaliczną najlepszych baterii, prostowników i boosterów dostępnych na rynku polskim. Na półkach naszego sklepu możesz znaleźć akumulatory czołowych, światowych producentów, nagradzanych i obecnych na wystawach i targach motoryzacyjnych - Tuborg, Trojan, Optima, Varta, Centra, Exide, Bosch, Yuasa, Reco, Noco Genius - to z tych najbardziej znanych... Jeżeli posiadasz pojazd, maszynę czy urządzenie na akumulator - jesteśmy w stanie dostarczyć Ci odpowiednią baterię o dowolnej pojemności.

Akumulatory Toruń ma w asortymencie akumulatory żelowe, kwasowo-ołowiowe, EFB, AGM, litowo-jonowe, i wiele innych. Skupiając się na akumulatorach i ich żywotności, posiadamy w sprzedaży nowoczesne ładowarki automatyczne, które potrafią samodzielnie zdiagnozować problem w Twoim akumulatorze i nie dopuszczą do przeładowania go. Jeżeli nie chcesz wymieniać akumulatora, ale jego praca nie w pełni Cię zadowala - przyjedź do nas, a za darmo sprawdzimy stan napięcia i skuteczność ładowania akumulatora. Określimy także jaki jest pobór energii w Twoim samochodzie, bo być może wadliwie zamontowane gadżety powodują szybkie rozładowanie się akumulatora. Zakupione u nas akumulatory montujemy na miejscu w pojeździe klienta. 

Cały wachlarza dystrybuowanych przez nas akumulatorów, ładowarek i urządzeń rozruchowych, można obejrzeć w ofercie naszego sklepu internetowego sklep.akustrefa.pl. Na powyższych stronach oraz na naszym profilu fb można ponadto śledzić nowinki technologiczne, szczególnie w kwestii akumulatorów i urządzeń ładujących i rozruchowych, typu booster. Dzisiejsza technologia pozwala nam dostarczać na rynek zupełnie bezpieczne narzędzie, zabezpieczone przed możliwością zwarć i odwróconej polaryzacji. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronach internetowych oraz do osobistych odwiedzin w naszych punktach stacjonarnych.

Lokalizacja

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 18
Wyświetlony: 6886
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743