prostowniki

Akumulatory Włocławek | AKBA

Kontakt ul. Promienna 11
87-800 Włocławek
tel/fax: 54 232 25 50
email: wloclawek@akba.pl
Godziny otwarcia Poniedziałek - piątek 09:00–17:00 | Sobota 9:00 - 13:00
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Sprawdź opinie na Google Maps goo.gl/maps/nc3TZGDLTaPyYNau6
Kup online sklep.akba.pl
Dodane 2018-03-22 23:31:57

Opis

Sklep z akumulatorami Wloclawek

 

Nasza firma – AKBA – specjalizująca się w sprzedaży akumulatorów, posiada blisko 30-letnią tradycję na rynku polskim. Jesteśmy z jednym z największym dystrybutorów akumulatorów w kraju. Siedziba naszej firmy znajduje się w Jaktorowie, zaś jednym z oddziałów, który od 2003 roku prężnie funkcjonuje i aktywnie się rozwija jest Włocławek. W efekcie dziś cieszymy się stabilną marką, która jest rozpoznawalna nie tylko w naszym regionie.

Akumulatory Włocławek AKBA – specjalizacja

Specjalizujemy się zarówno w dystrybucji, sprzedaży jak i serwisie różnego rodzaju akumulatorów. W naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę produktów, dzięki czemu z pewnością znajdziecie Państwo ten model, który będzie odpowiadał Waszemu sprzętowi. Stale współpracujemy z wiodącymi producentami akumulatorów, a także z ich dystrybutorami. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, służący kontroli akumulatorów, zatem łatwo i precyzyjnie określimy stan techniczny Państwa sprzętu. Dodatkowo, nasza firma – akumulatory Włocławek AKBA – jest autoryzowanym punktem, w którym możecie Państwo zlecić serwis obsługi gwarancyjnej bądź pogwarancyjnej sprzętu produkowanego przez:

 • Banner Batterien,
 • YUASA,
 • Auto-Part,
 • Megatex / A-mega.

W AKBA – akumulatory Włocławek – zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową. Dzięki temu możecie wyposażyć w różnego typu akumulatory nie tylko swoje sprzęty, ale także urządzenia firmowe. Obsługujemy firmy z branży motoryzacyjnej, a także zakłady, hurtownie, sklepy, warsztaty, floty bądź różnego rodzaju serwisy.

Jakimi akumulatorami dysponujemy?

W naszym punkcie zakupicie Państwo różne typy akumulatorów oraz produkty dodatkowe. Dysponujemy akumulatorami rozruchowymi, żelowymi, AGM czy bateriami trakcyjnymi. Zajmujemy się ponadto sprzedażą prostowników, urządzeń pomiarowych, ładowarek, boosterów czy przetwornic.

Co więcej, jesteśmy głównym dystrybutorem akumulatorów VOLT BATTERIEN. Jest to nasza marka własna, którą wprowadziliśmy na rynek w 2012 roku. Co cechuje nasze akumulatory? Wiemy, że wysoka jakość, trwałość oraz niezawodność akumulatora to podstawy, jakimi powinien cechować się taki sprzęt. Dokładamy wszelkich starań, by nasze akumulatory realizowały każdą ze wskazanych funkcji w najwyższym stopniu. Potwierdzeniem jakości jest zadowolenie Klientów oraz popularność jaką zyskują akumulatory VOLT BATTERIEN.

Sprzedajemy akumulatory VOLT BATTERIEN w następujących liniach:

 • Professional,
 • Professional Japan,
 • High Performance,
 • Silver Premium,
 • Energy,
 • Start-Stop EFB,
 • Marine,
 • Truck Professional HD,
 • Pro,
 • Agro.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami akumulatorów produkowanych przez naszą firmę. Pracownicy AKBA chętnie udzielą Państwu więcej informacji na ten temat.

Wartość dodana

Sprzedaż i serwisowanie to jedna z gałęzi działalności naszej firmy, wykonywanej skrupulatnie każdego dnia przez zaufanych pracowników. Staramy się jak najbardziej zadbać o naszych Klientów, dlatego oferujemy im dodatkowe usługi. Jedną z nich jest bezpłatne realizowanie przeglądów akumulatorów i kontrola ich ładowania w czasie trwania gwarancji, a także w okresie pogwarancyjnym. Zależy nam na bezpieczeństwie oraz zadowoleniu naszych Klientów. Dzięki trosce o nich, budujemy sieć kontaktów, dzięki której możemy się stale rozwijać.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że stały rozwój jest niezwykle ważny w naszej branży. Wobec tego wychodzimy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów i chętnie realizujemy nawet nietypowe zlecenia. Serdecznie zachęcamy do współpracy i kontaktu z przedstawicielami naszej firmy, którzy udzielą Państwo dodatkowych informacji na temat naszych produktów i usług.

 

Lokalizacja

Włocławek, Kujawsko-pomorskie
Promienna 11

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 21
Wyświetlony: 9105
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743