prostowniki

Akumulatory Zabrze

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
Dodane 2019-02-03 20:32:07

Opis

Akumulatory Zabrze

Zima wygrywa z Twoim akumulatorem? a może instalacja jest przeciążona i dlatego nie możesz odpalić samochodu? Jeżeli masz problem i nie wiesz gdzie kupić akumulator Zabrze - zawitaj do naszego sklepu, a na pewno rozwiążemy Twój problem.  Na naszych półkach znaleźć można małe akumulatory do skuterów oraz duże, mocne akumulatory Zabrze do ciężarówek i podnośników. Jeżeli tylko szukasz akumulatora do kampera, łodzi, podnośnika, maszyny budowlanej czy czyszczącej - nie wahaj się przyjechać do nas.

Gdzie kupić akumulator Zabrze?

Od lat dostarczamy na rynek krajowy akumulatory Zabrze wytwarzane w każdej technologii. Do maszyn pracujących w przechyleniu, jak również skuterów śnieżnych, quadów, pojazdów offroad - proponujemy zabezpieczone przed wyciekiem akumulatory żelowe lub AGM. Sposób skupienia elektrolitu umożliwia ustawienie takich akumulatorów w każdej pozycji. Nowoczesne akumulatory Zabrze są zaprojektowane w taki sposób, by nie groźne im były wstrząsy czy uderzenia oraz przechylenie. Bezobsługowe akumulatory Zabrze nie wymagają konserwacji oraz dolewania elektrolitu.

Gdzie kupić akumulator Zabrze? Wybierz dobrze - wybierz nasz sklep, gdzie przechowujemy towar w optymalnych warunkach i nie przekraczając czasu, który mógłby wpłynąć niekorzystnie na stan baterii. Sprzedajemy akumulatory Zabrze tylko sprawdzonych i zaufanych marek, a do tego szeroki wybór prostowników, ładowarek i urządzeń rozruchowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko w zakresie dostarczenia towaru, ale i drobnych, darmowych usług - jak zamontowanie zakupionego akumulatora czy sprawdzenie sprawności instalacji w samochodzie.

 

 

 

Akumulatory Zabrze

Lokalizacja

Zabrze, Śląskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 46
Wyświetlony: 2733
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743