prostowniki

Akumulatory Zgierz | AKBA

Kontakt ul. Łęczycka 24
95-100 Zgierz
tel. 42 716 19 99
zgierz@akba.pl
Godziny otwarcia Poniedziałek - piątek 09:00–17:00 | Sobota 09:00 - 13:00
Asortyment Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Montaż, Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Naprawa zasilaczy UPS, Ładowanie akumulatorów
Facebook
Sprawdź opinie na Google Maps goo.gl/maps/hppYoofUF27P8T779
Kup online sklep.akba.pl
www akba.pl
Dodane 2020-01-18 10:17:26

Opis

Sklep z akumulatorami Zgierz

 

Firma AKBA funkcjonuje na rynku od początku lat 90. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy nasze przedsiębiorstwo - poszerzyliśmy ofertę oraz zatrudniliśmy większą ilość pracowników. Jesteśmy również obecni w kilku województwach, w których posiadamy kilka oddziałów naszej firmy. Wejście na nowe rynki pozwoliło nam zwiększyć grupę odbiorców, a poszerzenie oferty sprawiło, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Sprzedaż realizujemy zarówno w Polsce, jak i na terenie krajów Unii Europejskiej. Mieszkańców i przedsiębiorców ze Zgierza zapraszamy do zakupu akumulatorów do naszego nowopowstałego oddziału, zlokalizowanego w centrum miasta. 

Akumulatory Zgierz - łódzkie

Posiadamy niezwykle rozbudowaną ofertę akumulatorów. Dzięki temu każdy nasz klient jest w stanie znaleźć rozwiązanie idealnie odpowiadające na jego potrzeby. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akumulatorów rozruchowych, motocyklowych, AGM, żelowych, a także prostowników, baterii trakcyjnych, automatycznych ładowarek i wielu innych wysokiej jakości produktów. Poszczególne części dedykowane są do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, skuterów, quadów i motorów. Zapewniamy, że stale weryfikujemy rynek oraz obserwujemy zmieniające się trendy w branży, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe technologie. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaproponować także produkty, które usprawnią działanie sprzedawanych przez nas akumulatorów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była zróżnicowana również pod względem cenowym. Dzięki temu każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb finansowych.

W swojej ofercie posiadamy również własne, autorskie produkty, z których jesteśmy naprawdę dumni. Akumulatory Zgierz marki VOLT Batterien coraz częściej doceniane są przez naszych klientów. Coraz częściej zdarza się też, że są one zamawiane w ilościach hurtowych, co napawa nas wyjątkowym optymizmem. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału Akumulatory Zgierz. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą i wybiorą optymalne rozwiązanie.

AKBA Akumulatory Zgierz - pasja, profesjonalizm i zaangażowanie

Na przestrzeni lat w strukturach firmy wiele się zmieniło. Prężny rozwój przedsiębiorstwa nie zmienił jednak tego, iż w dalszym ciągu jesteśmy rodzinną firmą, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy dobro pracowników i naszych klientów.

Istotnym momentem w naszej karierze była możliwość zaangażowania się w akcję "Energia dla Afryki". Projekt organizowany był przez fundację PCPM. Nasze akumulatory trafiły do jednego z najbardziej doświadczanych krajów Czarnego Lądu - Etiopii. 

Głównym filarem naszej działalności wciąż jest indywidualne podejście do zamawiających. Choć realizujemy zlecenia hurtowe na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, nadal stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Istotne jest dla nas poznawanie Państwa oczekiwań i realizowanie zleceń na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem Państwa preferencji. Zapraszamy do naszego oddziału Akumulatory Zgierz, gdzie nasi doradcy zapoznają się z Państwa oczekiwaniami i zaproponują najlepsze rozwiązania.  

Lokalizacja

Zgierz, Łódzkie
ul. Łęczycka 24

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 109
Wyświetlony: 5233
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743